Nöbetçi noter olarak hafta sonu görev yapacak noterlikler belli oldu. Hafta içi noter işlemlerine zaman ayıramayan vatandaşlar nöbetçi noter uygulamasıyla özellikle araç alım satım işlemlerini yapmaya başladılar. Uygulamanın ilgi görmesi hafta sonları noterlerin önünde uzun kuyruklar olmasına neden oldu.Sabah erken saatlerde nöbetçi noterlerin önünde uzun kuyruklar oluştu.

Nöbetçi Noter Listesi Belli Oldu

Cumartesi Pazar günü açık nöbetçi noterler hangileri?

İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere 81 ilde nöbetçi noter listesi her hafta açıklanmaktadır. Türkiye Noterler Birliği web sitesi üzerinden bulunduğunuz ilde görevli noterlerin adres, telefon ve yol tarifi bilgilerini bulabilirsiniz.

Nöbetçi noterler her hafta olduğu gibi bu hafta da Türkiye genelinde birçok noktada hizmet vermeye devam edecek. Türkiye Noterler Birliği tarafından tespit edilen ve yayınlanan listede cumartesi ve pazar günü 90 noterin hizmet vereceği bilgisi paylaşıldı.

Öte yandan nöbetçi kurumların yer aldığı listede açık olan yerlerin telefon numaraları ve adres bilgileri de yer alıyor. Dileyen kullanıcı bu bilgilerden hareket ederek nöbetçi kuruma daha kolay ulaşabiliyor.

NÖBETÇİ NOTER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ…